CANSAN SÜT ÜRÜNLERİ

Şirketimiz hakkında bilmeniz gereken her şey

HAKKIMIZDA

Cansan Süt Mamulleri 1989 yılında kurulmuştur. "Sağlıklı toplumları sağlıklı çocuklarımız kuracaktır" felsefesini ilke edinmiş olan müessesemiz, gıda mühendisleri ve teknikerleri ile, daha sağlıklı ve daha lezzetli ürünler için var gücüyle çalışıyor.

Firmamız her geçen gün teknolojisini yenilemeye devam etmekte ve yatırımlarını sürdürmektedir. Modern ve hijyenik olan, yoğurt, ayran, kaymak, tereyağı krema ve süzme yoğurt üretiyoruz. Yeni ürünler için ise araştırma geliştirme faaliyetlerimiz devam ediyor.

En iddialı olduğumuz ürünümüz krema kaymak ve süt kaymağı olup üretimimizin büyük bir çoğunluğu seçkin süpermarketlerde siz değerli tüketicilere sunulmaktadır.

Yoğurt üretimimimizin büyük çoğunluğu süpermarketlere verilmekte olup, ayrıca yemek firmaları ve restorantlarda sizlerle aramızda köprü kuran diğer kuruluşlardır. Mamullerimiz gerek fiyat gerekse lezzet açısından bizi vazgeçilmez tedarikçi konumuna getirmiştir. Yoğurtlarımız için 150gr.'dan 10Kg.'a kadar ambalaj çeşitlerimiz mevcuttur.

Her geçen gün daha güvenilir ve aranan bir marka olan CANSAN, lezzetli süt ürünleri ile ihtiyaç duyduğunuz anlarda, sofranızda bugün olduğu gibi bundan sonrada hijyen şartlarını tam olarak yerine getirecektir.

CANSAN, üretimine yeni ürünlerde katarak, size sağlık vermeye devam edecektir.

AMACIMIZ

Tamamı Türkiye sermayesiyle doğal ve sağlıklı ürünler üretmek, CANSAN'ın var olma sebebidir. damak tadımıza değer katmak ve sağlıklı yeni nesiller yetiştirmek CANSAN'ın kuruluş felsefesidir.

HEDEFİMİZ

Geleneksel lezzetlerimizi, ülkemizin süt ürünleri sektöründe çiftçilerimizi ve hayvancılığımızı destekleyerek büyümek ve toplumsal sorumluluğumuzu kaliteyi üreterek yerine getirme.